Volim Fiyat, Volim Alkol Oranı, Volim Nedir?

Volim Fiyatları Ne Kadar?

2023 yılının 3 Ocak tarihi itibarıyla yeni volim fiyatları en düşük CL olanın fiyatı 60 TL’dir. Volüm ürünlerinde alkol %14.4’dür. verilmiş olan bu fiyatlar ise tavsiye edilmiş satış fiyatlarıdır. Diğer alkol fiyatlarına gelen zam uygulamaları volim fiyatı içinde geçerli olmaktadır. Volim fiyatları farkı diğer alkol çeşitlerine göre daha uygun fiyatlı olmasıdır. Volim fiyatları 2023 yılında derlediğimiz volim fiyatı alınacak yere ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Bu yazımızda;Volim fiyat, volim alkol fiyat ve volim içki fiyat,volim içki fiyat 2023 hakkında bilgiler vereceğiz bunun yanında volim alkol oranı, ve volim nedir konusunuda işleyeceğiz.İşte güncel Volim fiyatları;

Volim Alkol Fiyat
1 litre Kırbıyık Volim Alkol Fiyatı235,00 TL
1 litre Kırbıyık Cosmopolitan Volim Alkol Fiyatı235,00 TL
1 litre Kavun Laurier Hawaii Volim Alkol Fiyatı235,00 TL
1 litre Volim Alkol Fiyatı235,00 TL
24 cl Volim Alkol Fiyatı75,00 TL
24 cl Tutti Frutti Volim Alkol Fiyatı75,00 TL
24 cl Sek On The Beach Volim Alkol Fiyatı75,00 TL
24 cl Şişe kokteyl Volim Alkol Fiyatı75,00 TL
24 cl Pinacolada Volim Alkol Fiyatı75,00 TL
24 cl Çilek Volim Alkol Fiyatı75,00 TL
24 cl Holidays Volim Alkol Fiyatı75,00 TL
24 cl Meyve Volim Alkol Fiyatı75,00 TL
24 cl Limonlu Volim Alkol Fiyatı75,00 TL
24 cl Vişneli Furtti Volim Alkol Fiyatı78,00 TL
24 cl Yeşil Elma Volim Alkol Fiyatı78,00 TL
24 cl Mojitolu Volim Alkol Fiyatı78,00 TL
24 cl Karpuzlu Volim Alkol Fiyatı78,00 TL
Vincent meyveli şarap165,90 TL
1 litre Kırbıyık Volim Alkol Fiyatı245,00 TL
14.4 Limonlu Volim Volim Alkol Fiyatı89,00 TL
14.4 Volim Redbull Volim Alkol Fiyatı100,50 TL
14.4 Çilekli Volim kokteyl Volim Alkol Fiyatı100,50 TL
Volim Fiyat
Volim Alkol Fiyat
Tutti Frutti Volim Alkol kokteyl76,00 TL
Limon Volim Alkol kokteyl76,00 TL
Vişne Volim Alkol kokteyl76,00 TL
Yeşil Elma Volim Alkol kokteyl76,00 TL
Mojito Volim Alkol kokteyl76,00 TL
Karpuz-Çilek Volim kokteyl76,00 TL
Portakal Volim kokteyl76,00 TL
Çilek Volim kokteyl76,00 TL
Kavun Volim kokteyl76,00 TL
Orman meyveli volim kokteyl75,00 TL
Sek On The Beach Volim kokteyl75,00 TL
Pinacolada Volim kokteyl75,00 TL
25 cl Apple The Ice Shot75,00 TL
25 cl Lime The Ice Shot75,00 TL
25 cl Cherry The Ice Shot75,00 TL
25 cl Malt The Ice Shot75,00 TL
Volim Alkol Fiyat
volim fiyat
volim fiyat

Volim Nedir?

Volim kır bıyık holding tarafından satışa sunulmuştur. İçerisindeki alkol miktarı 14.4 oranlarındadır. Volim mayalı ve alkollü bir kokteyl içkidir. Hızlı ani sarhoşluk etkisi ve uygun fiyatları ile daha çok tercih edilmektedir. Volim nedir oldukça merak edilen bir sorudur. Piyasa genelinde bulunan volum çeşitleri bundan oldukça zengindir.Volüm alkol oranıda oldukça yüksektir.

Volim Alkol genellikle meyveli tatlarıyla satılmış olan alkollü içeceklerdir. Volim Alkol ü paketlenişinden tutunda kapağından ötürü insanların çok fazla algısında alkolü oluşturmaz. İçilmesi tüketilmesi oldukça kolay ve tüketiciler tarafından da çok fazla tercih edilmektedir. Fiyat konusunda diğerlerine göre daha uygun fiyata gelmektedir. Portakal karpuz kavun yeşil Arma elma orman meyvelisi vişnesi çileklisi gibi birçok meyve tatlarıyla mevcuttur.

Diğer alkoller gibi Buna da zam gelmiştir ama yine de çeşitlerine göre uygundur. Volim kelimesinin anlamı kök voli kelimesi Sevgi anlamındadır. Almış olduğu ek ile seviyorum denmektedir. Volum sırtça ve Boşnakça aşk demektir. İlk ağzı alındığında bıraktığı aroma ile meyveli soda içiyormuş hissiyatı vermektedir ancak inanılmaz popüler bir alkollü içecek olmasıyla dikkatleri üzerine toplamaktadır. Hem meyve suyu gibi yumuşak içimli olması hemde içerisindeki alkol oranının tatmin edici olmasıyla volim fiyat olarak oldukça sevilen ve popüler hale gelen bir içecektir.

Volüm alkol yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Keyif verici özelliğe sahip olan bu içecekler kimyasal adı verilen etanol alkol ve mayanın şekeri sindirmesi sayesinde oluşmaktadır. Sindirim olayının sonucunda alkol gazı ortaya çıkar. Alkollü içkileri birbirlerinden farklı bir şekilde sunum seçenekleri bulunmaktadır. Tamamen damak tadına uygun alkol deneyimi yaşamak istediğiniz sizin ve çeşitleri arasında seçim yapmanız mümkün olacaktır. Her koşulda iyi giden ve gevşemenize yardımcı olacak içimi kolay ve zevk verici bir alkol türüdür.Volüm alkol bence yaz ayının vazgeçilmezidir.

Volimin içerisinde bulunan 14.4 alkol oranı ile kokteyl tarzında bir alkollü içecektir. İçimi oldukça kolay olan meyveli soda tarzında çeşitleri bulunmaktadır. Şişe tarzından da meyveli sodaya andırmaktadır. Tasarımı oldukça hoş yumuşak içinde olmasına rağmen alkol oranı oldukça yüksektir. Normal şartlarda bir biranın yaklaşık 3 katı daha fazla alkol bulunmaktadır. Alkol oranından tadına net almamak isteyenler için oyun kokteyl birebirdir. Az da gayet hoş tat bıraktığı için daha fazla tercih edilme oranı bulunmaktadır. Bira ve diğer alkolleri göre midenizi rahatsız etmez şişlik vermez. Yerli üretilmesinden kaynaklı daha fazla olması ülkenin arasında yer almaktadır.

Volim Kokteyl Yanında Ne Yenir?

Volim alkol ü yanında meze olarak ekstra taze meyveler kuruyemişler meyve suları atıştırmalıklar alabilir. Sıcak tabaklar ya da tadımlık deniz ürünleri turşu dilimleri cipsler ve tuzlu krakerler tercih edilebilir. Genellikle Red bull ile de tatlandırılabilmektedir. Ürünün en çok tercih edilmesi popüler olmasının sevinmesinin amacı tamamen meyve aromalarından oluşmasından kaynaklıdır. Volim kokteyl 2 tane içmeniz size tam bir Çakır keyfi yaratacak etkisi bulundurur. Bu keyfi diğer alkol çeşitlerine göre daha cazip fiyatlarla ulaşabilirsiniz. İnsanlığa tarafından tercih edilmesine zaten bu kadar uygun fiyatla daha fazla alkol alınmasıdır.

Volim Sarhoş Eder Mi?

İçerisinde bulunan %14.4 alkol ile sarhoş etme olanağı sizin alkol tüketiminize bağlıdır. Evet normal şartlarda sarhoş edebilir. Geçmiş olduğunuz alkolün kilonuza yaşınıza ve içeceğiniz miktarlara göre sarhoş olma ihtimaliniz bulunmaktadır.

Volim Alkol Oranı Nedir?

Volüm alkol oranları %14.4 değerine sahiptir. Alkol oranı yüksekliği ve aroması sayesinde güzel bir tat barındırmaktadır. Damakta bırakmış olduğu meyve aromaları sayesinde daha çok tercih edilmektedir. Biraya göre volim alkol oranı yüksek olduğu için bir tane içtiğinizde etkiyi görmeye başlayabilirsiniz. Neredeyse tüm alkollü içecekler içinde volim alkol oranı en yüksek kokteyller arasındadır. Genellikle hızlı içenlerin tercih edenlerin en çok istedikleri alkollü kokteyllerdir. Bu kokteyllerle haftaya hızlı başlangıçlar yapabilirsiniz. Ancak volim alkol oranı yüksek olduğu için çok fazla tüketilmesi önerilmez. Volim alkol oranı yüksek olduğu için kullanıcılar tarafından daha ekonomik bulunur.

Diğer içkiler  gibi çok fazla meşakkatli bir hazırlık gerektirmez. İçerken sizi hiç bir şekilde uğraştırmaz. Kolaylıkla pratik bir şekilde içip mutlu olabilirsiniz. Böylelikle daha fazla tercih edilmektedir. Bira içmekten daha zevkli. Rakı içerken hazırlık yaparken volim alkol kolaylikla emek harcamadan bardağa doldurarak içilebilir. Yanında ekstra istediğiniz zaman Redbull da içebilirsiniz. Yanında tuzlu krakerler ile takviye yapabilirsiniz. Buz da ilave edebilirsiniz. Volim genelde tatlı bir alkollü içecek olduğu için daha erken sarhoş eder. Volimin içinde beyaz şarap olduğuda söylenir.

Bu yazımızda sizlere volim fiyat, volim fiyatı, volim fiyatları, volim fiyatları 2023 konularında bilgilendirdik. Sunmuş olduğumuz volim fiyatları 2023 yılında derlediğimiz tablomuz, bilgilendirme amaçlıdır ve alınacak bölgeye göre değişiklik gösterecektir.

YouTube video

Viski çeşitleri yazımıza mutlaka gözatın.

Yorum yapın