JB Viski Fiyatları 2023

JB Viski Fiyatları 2024 Ne Kadar?

Jb viski fiyatları da diğer viski fiyatları gibi dönem dönem artış gösteriyor. 2024 yılında yapılan zamlar sonrasında ise birçok viski fiyatında artış gerçekleştirildi için Jb viski fiyatları da 2023 yılında artmış oldu. Aşağıdaki tablolarda güncel jb viski fiyatları 2024 rakamları belirtilmiştir. Belirlenmiş olan rakamlar göz önünde bulundurulduğunda bazı viski fiyatlarının uygun bazılarının ise pahalı olduğunu söyleyebiliriz.

Günlük tüketim ya da sık viski tüketenlerin daha uygun fiyatları tercih ederken özel günlerde ise genellikle pahalı olan viskiler tercih ediliyor. Bu yazımızda jb viski fiyatları konusunda jb viski fiyatları 2024 yılında ne kadar? 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük jb viski fiyatları hakkında detaylı fiyat bilgisi paylaştık ancak viski fiyatlarına zam geldikçe jb viski fiyatları listemizde güncellenecektir.

Jb viski fiyatlarıFiyatı
Jb Viski Fiyatları (35’lik)250 TL
Jb Viski Fiyatları (50’lik) 350 TL
Jb Viski Fiyatları (70’lik) 430 TL
Jb Viski Fiyatları (100’lük) 610 TL
Jb Viski Fiyatları (150’lik) 880 TL
Jb viski fiyatları

JB viski ülkemizde de oldukça sık tercih edilen ve tüketilen viski markaları arasında ilk sırada yer alır. Özellikle kolay ve yumuşak içimi sayesinde birçok viski sevenin tercih ettiği riski markaları arasında yer alan J&B viski, ülkemizde oldukça sık tercih edilen ve tüketilen viskilerden biridir.

Alkollü içecek fiyatlarındaki düzenlemeye bağlı olarak fiyatı sürekli olarak güncellense de bu durum JB viskinin en çok tercih edilen viskiler arasında yer almasını etkilememektedir. İskoç asıllı bir viski olan JB viski kültürüne yeni giriş yapacak olan birçok yeni kullanıcının da tercih ettiği viski markaları arasındadır. Bu yüzdende jb viski fiyatları diğer viskilerden bir tık daha pahalıdır ve jb viski fiyatları orta segmentlidir.

Viski bir tutku olarak bakıldığında viski içmeyi seven birisi için damak tadı çok önemlidir. Bunun için viskide kalite dikkatleri üzerine çekmektedir. Viski uzun süre bekletilmiş olsa bile bozulması mümkün olmayan bir içki çeşididir. Dolayısıyla viski aldıktan sonra istediğiniz şekilde saklayabilir ve bulundurabilirsiniz. Evinizde bulundurmak istiyorsanız güneşe doğrudan bırakmamak ve dolapta saklamak iyi olacaktır.

J&B Viski Nedir?

J&B viski bir İskoç viskisidir. 42 çeşitten oluşmuş viskinin harmanlanmasıyla meydana gelmiş oldukça özel bir formüle sahip İskoç yapımı, yoğun ve farklı aromaya sahip bir viskidir. Viski adını İrlanda ve İskoçya’dan alır. Köken olarak İrlanda’ya ve İskoçya’ya dayanmaktadır ve viskinin sözcük anlamı yaşam suyu demektir. Bisküvi içerisinde buğday çavdar Mısır ve arpanın damıtılarak elde edilmesinden üretilmektedir.

Damıtarak elde edilen viski daha sonra meşe fıçılarında dillendirmeye bırakılır ve bir süre sonra olgunlaştırırlar bu alkollü içecek tüketilmeye hazır hale getirilir. Viski genellikle tek olarak tüketilen veya içine buz da eklenilerek tüketilebilen bir içki türüdür.

J&B Viski Hakkında Bilmeniz Gerekenler

J&B Rare, Justerini & Brooks firmasının ilk kez 1936 yılında üreterek piyasaya sunduğu bir içki türüdür. Harmanın merkezinde Knockando damıtımevinden gelen tek malt viskilerle birlikte başka, 42 çeşit malt ve tahıl viskisinden oluşuyor.

JB Tadı Nasıl?

JB içtiğinizde tahıl ve alkolün karakterini birlikte hissedebiliyorsunuz. İçtiğinizde damağınızda sıcak ve tatlı bir his bırakarak meyvemsi tadı azda olsa hissedebiliyorsunuz. İçeriğinde % 40 oranında alkol bulunan JB, arpa, buğday, çavdar ya da mısırın damıtılmasıyla elde ediliyor.

Viski üretildikten sonra meşe fıçılar içinde belli bir süre boyunca dinlenmeye alınarak olgunlaşması bekleniyor. Bazı dillerde yaşam suyu olarak da tanımlanan JB lezzet bakımından ideal seviyededir. Tüm viski çeşitlerinde olduğu gibi JB içmek istiyorsanız işi kuralına göre oynamanız gerekiyor. Yani viskiyi içerken yanında bazı olmazsa olmaz lezzetlerinde olduğunun altını çizmek isteriz.

İçim konusunda genel bir değerlendirme yapacak olursak sek içilmesinden ziyade buzla birleştirilerek ya da kokteyl yapılarak içilmesinden yanayız diyebiliriz. JB konusunda net bir tanımlama yapacak olursak parti içkisi demek iyi bir tarif olacaktır.

JB Viski Hangi Firmanın?

Dünyada en çok tüketilen viskiler arasında bulunan JB, İngiliz Diageo firması tarafından üretiliyor. Bu firmanın ürettiği diğer viski çeşitleri ise Johnnie Walker, Guinness, Baileys, Cuervo ve Tanqueray gibi markalar bulunuyor. Üretici firmanın dünyanın 185 ülkesinde faal olarak çalışan bir şirket olduğunu söyleyebiliriz. Bizim ülkemizde de şirket Diageo Türkiye Dağıtım Satış ve Pazarlama A.Ş. şeklinde hizmet veriyor.

JB Viskinin Yanında Ne Gider?

JB viski müdavimleri onun sek içilmesi gerektiğini bilir. Ancak tadını daha yumuşak bir hale getirmek istiyorsanız içine birkaç küp buz atmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Eğer yanında bir şeyler yeme ihtiyacı hissediyorsanız o zaman aşağıda bahsettiğimiz atıştırmalıklar size keyif esnasında yardımcı olacaktır.

  • Kuru Yemiş,
  • Peynir Tabağı,
  • Aromalandırılmış ekmek dilimleri,
  • Çikolata,
  • Cips.
  • Taze ve Kuru Meyveler,
  • Sebze Çubukları,
  • Soda,
  • Enerji İçeceği,

JB Hangi Ülkenin Markası?

JB bir İskoç içkisidir. Açılımı ise Justerini & Brooks şeklinde tanımlanır. İçkinin şişesine baktığımızda yeşil görüntü karşımıza çıkıyor. Sarı etikete sahip olan JB’nin 2023 fiyatları ise aşağıda belirttiğimiz tablodaki gibidir.

J&B Viski ile İlgili Temel Kavramlar

J&B viski en çok tercih edilen viski markaları arasında yer almaktadır. JB viski markasının özellikle oldukça eski bir hikayesi bulunmaktadır. Giacomo Justerrine isimli bir İtalyan âşık olduğu kadının peşinden Londra’ya gelir ve aşkını ilan eder bu sırada Londra’ya yerleşerek bir içki dükkânı açar. 1749’a dayanan bu hikâye JB’nin açılış hikayesidir.

Daha sonra bu içki dükkanını Alfred Brooke satın alır ve Justerrine Brooks yani JB olarak değiştirir. Böylece kendi viskisini üretmeye başlar ve bir dünya markası haline gelir. Bir İskoç viskisi olan JB özellikle birçok barın favori viskisi arasındadır. Avrupa’da bir dünya markası haline gelmiştir. Aynı zamanda Amerika kıtası en çok tüketilen ilişkileri arasında yerini almaktadır.

J&B Viski Ne İşe Yarar?

J&B viski içerisinde birçok tahılın harmanlanmasıyla meydana gelmiş bir viskidir. Özellikle arpa buğday çavdar gibi tahılların damıtılması ile elde edilmiş ve özel meşe fıçılarda dinlendirilerek kullanıma sunulmuştur. Viski genel olarak sek tüketilen bir alkollü içecektir fakat bazen içine su karıştırılarak ya da bir miktar buzla da tüketildiği görülmektedir.

Genellikle viski severler viskiyi sek içmeyi ve içine başka bir içecek karıştırmamayı tercih ederler. Bu sebeple viski genellikle kokteyl yapımlarında tercih edilmemekte ve ayrı bir kesimin içtiği içki olarak sek tüketilmektedir. Kendine has bir içim kültürü olan viski, özellikle JB viski markası birçok viski severin sek olarak tükettiği alkollü içecekler arasındadır. Ülkemizde de özellikle JB viski en çok tercih edilen viski markalarından biridir.

J&B Viski Tercihi

J&B viski genellikle viski severler tarafından en çok tercih edilen viski markaları arasında yerini almaktadır. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan marka, yıllar içinde kendini geliştirerek, dünya viski pazarında kayda değer bir yer edinmiştir.

Bir İskoç markası olan JB viski en az yüzde kırk alkol düzeyine sahip bir viskidir. JB viski diğer viski markalarının da etkileyerek, onlar da alkol düzeyini yüzde kırk civarına indirgedikleri görülmektedir. JB viski içim olarak diğer viski markaları arasında oldukça ön plandadır. Özellikle yumuşak bir içime sahip olması sebebiyle, viski içmeye başlayanların ilk tercih ettiği viski markalarından biridir.

J&B Ne Tür Bir Viskidir?

JB viski İskoç asıllı bir viskidir. İçimi son derece yumuşak ve kolay içime sahip viskiler arasında ilk sırada yer almaktadır. İskoçya’da üretilen J&b viski, İskoç topraklarının tadını kokusunu içinde bulunduran bir özelliğe sahiptir. Hatta birçok viski sever JB’nin keskin bir kokusu olduğunu söylemektedir.

Bu sebeple severek içilen markalar arasında JB kültürüne sahip birçok kişi tarafından tüketilmektedir. Özellikle içiminin yumuşak olması sebebiyle viski kültürüne yeni başlayanlar arasında en çok tercih edilen markalardan biri JB viskidir. Viskinin tadını ve kokusunu sevmeyen birçok kişi J&B viski ile kolaylıkla viski tüketebilmeye başlamıştır.

JB Viski Sek İçilir mi?

JB viski, ülkemizde de viski severler arasında en çok tercih edilen riski markalarından biridir. Tadının yumuşak, içiminin kolay olması sebebiyle özellikle viskiye yeni başlayanlar tarafından oldukça sık tercih edilen viski markaları arasındadır. Viski genel itibariyle sek içilen veyahut içine bir miktar buz konularak içilen bir alkollü içecektir. J&B diğer alkollü içecekler gibi içine herhangi bir aroma veya tatlandırıcı gibi unsurlara gerek duymadan sek tüketilen alkollü içeceklerden biridir.

JB Viski Nasıl Yapılır?

JB viski ana vatanı itibariyle İskoç asıllı bir viskidir. Oldukça çeşitli miktarda malt viskinin bir araya gelmesiyle oluşturulmuş olan J&B, içime itibarıyla son derece yumuşak ve birçok riski severin tercih ettiği viski markaları arasında yer almaktadır. Viski genel itibariyle buğday mısır gibi tahıl ürünlerinin fermente edilerek özel meşe fıçılarda bekletilip dillendirilmesi sonucu elde edilen bir alkollü içecektir. J&B viski markasının yapımında ise birçok viskinin karışımı bulunmaktadır.

Tam 42 çeşit viskinin bir araya gelmesiyle elde edilmiş bu oldukça özel karışım JB viskiyi bir dünya markası haline getirmiştir. İçerisinde bulunan özel formülasyon birçok viski sever tarafından J&B viskinin tercih edilmesine sebeplerinden biridir. İçimin yumuşak ve oldukça kolay olması sebebiyle de viski kültürüne yeni başlayan birçok kişi J&B viski’yi tercih etmektedir.

JB Viski Ne Renk Olur?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi JB yeşil şişe içerisinde olur. Şişenin rengi sürekli aynı kalmış olsa da zaman zaman kapağında ve üzerinde bulunan stickerde küçük değişimler yaşanmıştır. Bugün birçok viski içicisinin ilk tanıştığı viski çeşitleri arasında yer almaktadır. İçinde 42 farklı malt ve tahılı barındıran olan JB gerçek anlamda bir klasik demek yerinde olacaktır.  Viski müdavimlerinin tercih etmesindeki en büyük neden ise fiyatının daha uygun olmasından kaynaklanmaktadır.

J&B İçinde Ne Var?

JB İskoçyalı bir marka olmasından dolayı içeriğinde çeşitli miktarlarda malt bulunuyor. İçiminin yumuşak olmasından dolayı viski içmeye başlayanların ilk tercihi olurken içeriğinde buğday, mısır gibi tahıllar bulunuyor. Bu tahıllar bir araya getirilip fermente edildikten sonra meşe fıçılarda uzun bir süre boyunca dinlenmeye alınıyor. Bu dinlendirmedeki amaç ise viskinin asıl tada sahip olmasını sağlamak. Yani hemen hazır olması söz konusu değildir.

Aslında JB ya da diğer viskilerin kaliteli sayılabilmesi için dinlenmesi, olgunlaşması ve bununda en uygun ortamda olması gerekiyor. Meşe fıçıları ise bu iş için idealdir. Meşe fıçısında bulunması viskiye hafif bir is tadı bırakmasına neden oluyor. Yani aslında plastik ya da herhangi bir ahşap fıçı içerisinde bekletmek çok sağlıklı snuçlar elde etmeyecektir.

JB yapımında birçok viski karışımı bulunuyor. Daha basit bir ifadeyle söyleyecek olursak toplam 42 çeşit viskinin bir araya gelmesiyle elde ediliyor. Bu lezzetli karışım sayesinde ise JB tüm dünyanın sevilen içkileri arasında yer almıştır.

Viskiyle ilgili söylenen pek çok söz vardır, ancak bunların tamamına genel bir bakış yaptığımızda viskiyi sek içmenin zararlı olup olmadığı dikkatleri çekmiştir. Peki gerçekte durum nasıldır.

Viski Sek İçmek Zararlı mıdır?

JB’nin ilk üretim tarihi oldukça eskidir. Bu nedenle köklü markalar arasında yer alıyor. Birçok viski severin tercih etmiş olduğumu bu içkinin en güzel özelliği ise yumuşak ve içiminin kolay olmasıdır. Sek içilmesiyle bilinen bu viski diğer alkollü içkiler gibi karıştırılarak kokteyl olarak da içilebilmektedir. Genelde içeriğine bir miktar buz konularak içilir bu da tadını biraz daha yumuşatır.

Viski sek içmek zararlı mı sorusunun yanıtı olarak ise şöyle söyleyebiliriz. İçeriğinde alkol olan her şeyin vücuda zararı vardır. Bu nedenle bu içkinin içeriğinde de % 40 alkol olduğu için tabi ki zararı olacaktır. Bu nedenle karıştırarak içmek içeriğindeki alkol oranını düşürmüyor olsa da daha az tüketmenize neden olacağından vücuda giren alkol miktarının düşük olmasına neden olacaktır. Bu da sek içmenin zararlı olabileceği anlamına gelecektir.

JB Viski Nasıl Bir İçkidir?

JB viski, adından çok fazla söz ettiren içkiler arasında yer alıyor. Özel bir şekilde harmanlanmış olan bu içkinin bekletildiği fıçılarında özel yapılmış olması bu içkiyi daha kıymetli bir hale getirebiliyor.

J&B viski yumuşak içimi ve kolay içimi sayesinde viski içmeye yeni başlayanların ve birçok viski severin tercih ettiği alkollü içecekler arasında ilk sırada gelmektedir. JB viskideki alkol miktarı yüzde kırk civarında yer almaktadır. Bu alkol miktarı diğer viskilerde yüzde kırk üç civarına kadar çıkmaktadır. Fakat JB markasının viski markaları arasında oldukça sık tercih edilmesi sebebiyle, diğer viski markaları da alkol düzeyini yüzde kırk civarına indirgemişlerdir.

JB Tercih Etmenin Ayrıcalığı Nedir?

Viski severler tarafından çok fazla tercih edilen bu marka köklü bir geçmişe sahip olduğundan dolayı sürekli olarak kendisini geliştirmiştir. Bu gelişim markayı dünya da en çok bilinen viski markaları arasına almış ve insanlar da daha fazla tüketmişlerdir. İçeriğinde % 40 oranında alkol bulunmasının nedeni ise çok fazla tüketiliyor olmasındandır. İçkinin amacı insanları sarhoş etmek değil keyif vermektir. Bu nedenle parti içkisi olarak bilinmektedir.

Diğer Markalar

Aşağıda JB markasını üreten firmaya ait diğer viskiler ve bu viskilerin fiyatları yer almaktadır.

JAMESON VİSKİ FİYATLARI

Jameson Viski FiyatlarıGünce Fiyatı
70’lik Jameson Caskmates İrlanda Viskisi650,00 TL
70’lik Jameson Black Barrel İrlanda Viskisi750,00 TL
450’lik Jameson İrlanda Viskisi4.000,00 TL
100’lük Jameson İrlanda Viskisi799,00 TL
70’lik Jameson İrlanda Viskisi575,00 TL
35’lik Jameson İrlanda Viskisi299,00 TL
Jameson viski fiyatları

Bu yazımızda, 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük Jamson viski fiyatlarını derledik. Jameson viski fiyatları alınan yere, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

BALLANTINE’S VİSKİ FİYATLARI

Ballantine’s FiyatlarıGüncel Fiyatı
70’lik Ballantine’s 7 İskoç Viskisi550,00 TL
70’lik Ballantine’s 21 İskoç Viskisi2.100,00 TL
70’lik Ballantine’s 17 İskoç Viskisi1.200,00 TL
100’lük Ballantine’s 12 İskoç Viskisi840,00 TL
70’lik Ballantine’s 12 İskoç Viskisi599,00 TL
50’lik Ballantine’s 12 İskoç Viskisi435,00 TL
35’lik Ballantine’s 12 İskoç Viskisi315,00 TL
300’lük Ballantine’s Finest İskoç Viskisi2.300,00 TL
150’lik Ballantine’s Finest İskoç Viskisi1.100,00 TL
100’lük Ballantine’s Finest İskoç Viskisi699,00 TL
70’lik Ballantine’s Finest İskoç Viskisi499,00 TL
50’lik Ballantine’s Finest İskoç Viskisi385,00 TL
35’lik Ballantine’s Finest İskoç Viskisi289,00 TL
Balentines viski fiyatları

Bu yazımızda, 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük Ballantine’s viski fiyatlarını derledik. Ballantine’s viski fiyatları alınan yere, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

JOHNNIE WALKER VİSKİ FİYATLARI

Johnnie Walker Viski FiyatlarıGüncel Fiyatı
70’lik Johnnie Walker & Sons King George V9.000,00 TL
70’lik Johnnie Walker Blue Label4.500,00 TL
70’lik Johnnie Walker 18 YO1.350,00 TL
70’lik Johnnie Walker Green Label 15 YO1.300,00 TL
70’lik Johnnie Walker Gold Label Reserve950,00 TL
70’lik Johnnie Walker Double Black900,00 TL
300’lük Johnnie Walker Black Label2.850,00 TL
150’lik Johnnie Walker Black Label1.275,00 TL
100’lük Johnnie Walker Black Label875,00 TL
70’lik Johnnie Walker Black Label625,00 TL
50’lik Johnnie Walker Black Label475,00 TL
35’lik Johnnie Walker Black Label350,00 TL
300’lük Johnnie Walker Red Label2.300,00 TL
150’lik Johnnie Walker Red Label1.025,00 TL
100’lük Johnnie Walker Red Label699,00 TL
70’lik Johnnie Walker Red Label499,00 TL
50’lik Johnnie Walker Red Label385,00 TL
35’lik Johnnie Walker Red Label279,00 TL
Johnnie walker viskifiyatları

Bu yazımızda, 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük Johnnie Walker viski fiyatlarını derledik. Johnnie Walker viski fiyatları alınan yere, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

THE GLENLIVET VİSKİ FİYATLARI

The Glenlivet Viski FiyatlarıGüncel Fiyatı
70’lik The Glenlivet 182.300,00 TL
70’lik The Glenlivet 151.500,00 TL
70’ik The Glenlivet 121.000,00 TL
70’lik The Glenlivet Founder’s Reserve730,00 TL
The Glenlivet viski fiyatları

70’lik The Glenlivet 18, 70’lik The Glenlivet 15, 70’ik The Glenlivet 12, 70’lik The Glenlivet Founder’s Reserve Fiyatları hakkında sizler için güncelfiyat listemizi derledik.

LONG JOHN VİSKİ FİYATLARI

Long John Viski FiyatlarıGüncel Fiyatı
35’lik Long John İskoç Viskisi Fiyatları245,00 TL
50’lik Long John İskoç Viskisi Fiyatları345,00 TL
70’lik Long John İskoç Viskisi Fiyatları475,00 TL
100’lük Long John İskoç Viskisi Fiyatları675,00 TL
Long John Viski fiyatları

Bu yazımızda, 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük Long John Viski fiyatlarını derledik. Long John Viski fiyatları alınan yere, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

JIM BEAM VİSKİ FİYATLARI

Jim Beam Viski FiyatlarıGüncel Fiyatı
35’lik Jim Beam White320,00 TL
70’lik Jim Beam White540,00 TL
100’lük Jim Beam White749,00 TL
150’lik Jim Beam White1.150,00 TL
70’lik Jim Beam Black625,00 TL
100’lük Jim Beam Black900,00 TL
70’lik Jim Beam Double Oak895,00 TL
100’lük Jim Beam Double Oak1.250,00 TL
70’lik Jim Beam Single Barrel1.370,00 TL
70’lik Jim Beam Apple / Red Stag / Honey540,00 TL
100’lük Jim Beam Apple / Red Stag / Honey749,00 TL
Jim Beam Viski Fiyatları

Bu yazımızda, 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük Jim Beam viski fiyatlarını derledik. Jim Beam Viski fiyatları alınan yere, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

SCAPA VİSKİ FİYATLARI

Scapa Viski FiyatlarıGüncel Fiyatı
70’lik Scapa Skiren1.300,00 TL
70’lik Scapa Glansa1.300,00 TL
Scapa viski fiyatları

Bu yazımızda, 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük Scapa viski fiyatlarını derledik. Scapa Viski fiyatları alınan yere, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

ABERLOUR VİSKİ FİYATLARI

Aberlour Viski FiyatlarıGüncel Fiyatı
70’lik Aberlour 121.150,00 TL
70’lik Aberlour 141.600,00 TL
70’lik Aberlour 162.400,00 TL
50’lik Aberlour 182.850,00 TL
70’lik Aberlour A’bunadh2.600,00 TL
Aberlour Viski Fİyatları

Bu yazımızda, 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük Aberlour viski fiyatlarını derledik. Aberlour Viski fiyatları alınan yere, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

JOINT BOURBON VİSKİ FİYATI

Joint Bourbon Viski FiyatlarıGüncel Fiyatı
70’lik Joint Bourbon Viski850,00 TL
Joint Bourbon viski fiyatları

Bu yazımızda, 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük Joint Bourbon viski fiyatlarını derledik. Joint Bourbon Viski fiyatları alınan yere, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

PASSAPORT VİSKİ FİYATLARI

Passaport Viski FiyatlarıGüncel Fiyatı
35’lik Passaport İskoç Viskisi235,00 TL
50’lik Passaport İskoç Viskisi330,00 TL
70’lik Passaport İskoç Viskisi460,00 TL
100’lük Passaport İskoç Viskisi650,00 TL
Passaport viski fiyatları

Bu yazımızda, 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük Passaport viski fiyatlarını derledik. Passaport viski fiyatları alınan yere, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

BELL’S VİSKİ FİYATLARI

Bell’s Viski FiyatlarıGüncel Fiyatı
35’lik Bell’s239,00 TL
50’lik Bell’s315,00 TL
70’lik Bell’s429,00 TL
100’lük Bell’s580,00 TL
Bells viski fiyatları

Bu yazımızda, 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük Bell’s viski fiyatlarını derledik. Bell’s viski fiyatları alınan yere, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

BENRIACH VİSKİ FİYATLARI

Benriach Viski FiyatlarıGüncel Fiyatı
70’lik Benriach The Original Ten930,00 TL
70’lik Benriach The Twelve1.070,00 TL
70’lik Benriach The Smoky Ten1.020,00 TL
  
Benriach viski fiyatları

Bu yazımızda, 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük Benriach viski fiyatlarını derledik. Benriach viski fiyatları alınan yere, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

TALISKER VİSKİ FİYATLARI

Talisker Viski FiyatlarıGüncelFiyatı
70’lik Talisker 10 YO1.250,00 TL
70’lik Talisker Skye1.190,00 TL
70’lik Talisker Storm1.250,00 TL
Talisker viski fiyatları

Bu yazımızda, 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük Talisker viski fiyatlarını derledik. Talisker viski fiyatları alınan yere, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

LAGAVULIN VİSKİ FİYATLARI

Lagavulin Viski FiyatlarıGüncel Fiyatı
70’lik Lagavulin 8 YO1.100,00 TL
70’lik Lagavulin 16 YO2.600,00 TL
70’lik Lagavulin Destilers Edition2.200,00 TL
Lagavulinviski fiyatları

Bu yazımızda, 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük Lagavulin viski fiyatlarını derledik. Lagavulin viski fiyatları alınan yere, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

GLENGLASSAUGH VİSKİ FİYATLARI

Glenglassaugh Viski FiyatlarıGüncel Fiyatı
70’lik Glenglassaugh Revival1.035,00 TL
70’lik Glenglassaugh Evolution1.160,00 TL
70’lik Glenglassaugh Torfa1.200,00 TL
Glenglassaugh viski fiyatları

Bu yazımızda, 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük Glenglassaugh viski fiyatlarını derledik. Glenglassaugh viski fiyatları alınan yere, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Bu yazımıda, jb viski fiyatları nın yanı sıra diğer viski türlerinin fiyat listelerinide sizler için derledik. Jb viski fiyatları listemiz güncel olup, Jb viski fiyatları alınan bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Yorum yapın