Singleton Viski Fiyatları 2024 ve Singleton Viski Türleri

Singleton Viski Fiyatları

Singleton Viski FiyatlarıFiyatı
70’lik The Singleton of Dufftown 12 Yıllık Single Malt644 TL
70’lik The Singleton of Dufftown 15 Yıllık Single Malt685 TL
Singleton Viski Fiyatları

Singleton Viski bir İskoç viskisi olup sahibi Diageo’dur. 1838 yılında piyasaya sürülmüş olan marka günümüzde birbirinden farklı viski türleri imal etmektedir. Özellikle markayı ilk kez duyan kişiler, hakkında birçok soru sorabilmektedir.

Singleton viski fiyatları ne kadar, alkol oranı yüzde kaç gibi sorular bu kapsamda en çok merak edilenlerden bazılarıdır. Bu gibi soruların yanıtını arıyorsanız yazımızı inceleyerek, ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu yazımızda Singleton viski fiyatı 2024, Singleton viski fiyatları, Singleton viski türleri, Singleton viski alkol oranları hakkında bilgiler sunacağız.

Singleton Viski Türleri

Günümüzde çok sayıda viski markası vardır. Bunların her biri birbirinden farklı ürünleri piyasaya sunmaktadır. Singleton viski bu kapsamda şu gibi seçeneklere sahiptir:

  1. The Singleton of Dufftown 12-year-old
  2. The Singleton of Dufftown Malt Master’s Selection Perfectly Smooth & Delicate
  3. The Singleton of Dufftown 12-year-old Luscious Nectar
  4. The Singleton of Dufftown 12-year-old Pocket Edition
  5. The Singleton of Dufftown 12-year-old Diageo’s Fastest Growing Malt
  6. The Singleton of Dufftown 1964 Paragon of Time Collection
  7. The Singleton of Dufftown 12-year-old Perfectly Balanced & Smooth
  8. The Singleton of Dufftown 15-year-old Traditionally Batch Distilled
  9. The Singleton of Dufftown 15-year-old Fruity Decadence
  10. The Singleton of Dufftown 18-year-old Perfectly Balanced & Smooth

Bunların yanı sıra Singleton viski birbirinden farklı seçenekler de sunulmaktadır. Bunların her biri fiyat olarak farklılık arz edebilmektedir.

Singleton Yıllanan Viski Seçenekleri

Singleton Viski tarafından sunulan 12, 15 ve 18 yıllık viskiler kişilerin aklında soru işareti bırakabilmektedir. Bu terim ilgili ürünün, meşe fıçı içerisine beklediği süreyi ifade etmektedir. Örneğin 12 senelik Singleton viski, fıçıda 12 yıl beklemiştir.

Bunu aldıktan sonra şişede 3 sene bekletseniz de bu durum değişmez. Dolayısıyla yıllanan viskilerin yanlış anlaşılmaması gerekir.

Singleton Alkol Oranları Nasıl?

Viskilerin alkol oranları üreticiden üreticiye göre farklılık göstermektedir. İlk kez duyulan bir viski markası ya da yeni bir imalatta alkol oranının yüzde kaç olduğu doğal olarak merak edilebilir. En çok merak edilen konulardan biride Singleton viski akol oranı kaçtır? Singleton viski alkol oranı yüzde 40 ile 46 arasında farklılaşmaktadır.

Singleton Viski Fiyatları Ne Kadar?

Viski fiyatları sadece markalara göre değişmez. Bunun yanı sıra şişelere ve yıllara göre de farklılaşmaktadır. Singleton viski fiyatları ne kadar diyorsanız, aşağıda bulunan tabloyu inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra diğer türlerde de fiyatlar farklılık arz edebilmektedir.

Bu yazımızda singleton viski ve türlerinin yanısıra singleton viski alkol oranı ayrıca singleton viski fiyatları hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Yorum yapın