Grants Viski Fiyatları 2024

Grants Viski Fiyatları Ne Kadar?

Grants Viski fiyatları değişkenlik gösterebildiği için Grants viski fiyatı güncel olarak ne kadar olduğu birçok kişi tarafından merak edilir. Grants viski fiyatları üzerine fikir edinmek istiyorsanız, aşağıda olan tabloyu inceleyebilir, bir fikir edinebilirsiniz.

Grants Viski Fiyatı
12 yıllık Grants Viski Fiyat449,00 TL
20’lik Grants Viski Fiyat140,00 TL
35’lik Grants Viski Fiyat219,00 TL
50’lik Grants Viski Fiyat285,00 TL
70’lik Grants Viski Fiyat379,00 TL
100’lük Grants Viski Fiyat539,00 TL
Grants Viski

Grants Viski

Grants viski bir İskoç viskisi olup William Grant & Sons tarafından üretilir. 1887 yılında piyasaya sürüldüğü için eski bir geçmişi bulunur.

Viskilerin fiyatları markalara, şişelere ve senelere değiştiği için zaman zaman ne kadar olduğu insanlar tarafından merak edilir. Eğer Grants viski fiyatları, marka tarafından sunulan şişelerin neler olduğunu ve alkol oranlarını merak ediyorsanız yazımızı inceleyebilir, fikir sahibi olabilirsiniz.Grants Viski nin diğer viskilere oranla,baş ağrısı yapmadığı ve fiyat performans olarak en iyi viskiler arasında yer aldığı söyleniyor.Grants viski fiyatı diğer blended viskilerden daha uygun olduğu için daha çok tercih ediliyor.

Grants Viski Alkol Oranları Nasıl?

Günümüzde çok sayıda viski markası yer alır. Her ne kadar viski üretimi temel bir mantıkla devam etse de üretimde farklılıklar vardır. Alkol oranları da bu nedenle farklılaşabilir. Eğer Grants viski alkol oranı nedir? sousunun cevabı yüzde 40’tır.

Grants Viski Çeşitleri

Granst viski kapsamında farklı şişe seçenekleri sunar. Bunlar hakkında genel bir fikir sahibi olmak istiyorsanız, aşağıda bulunduğu gibidir:

  1. Grant’s Triple Wood Blended Scotch Whisky
  2. Grant’s Triple Wood 12 Year Old Whisky
  3. Grant’s Ale Cask Reserve
  4. Grant’s Sherry Cask Reserve
  5. Grant’s Blended Malt
  6. Grant’s 25 Year Old Whisky
  7. Grant’s Rare 18 Year Old Whisky
  8. Grant’s Distillery Edition

Bunların hepsinde alkol oranları ve fiyatlar farklılık gösterebilir. Bu sebeple düzenli olarak incelemek tavsiye edilir.

Grants viski fiyatları ne kadar diyorsanız tabloyu inceleyebilir, böylece genel bir fikir sahibi olabilirsiniz.

YouTube video
Grants Viski Fiyat
Yorum yapın