Kırmızı Tuborg Fiyatı 2024 Güncel

Tuborg Special Kırmızı Bira Tuborg Kırmızı Special Bira Kutu 50 CL (Yüksek Alkollü Bira)
Tuborg Special Kırmızı50 CL’lik Kutu Bira
Alkol Oranı NedirAlkol Oranı Hacmen %7.5
Fiyat (2024)47,00 TL
Üretim YeriTürkiye (Türk Tuborg)
kırmızı tuborg fiyatı

Kırmızı Tuborg Fiyatları

Kırmızı Tuborg, özellikle yüksek alkollü biraları tercih edenler için popüler bir seçenektir. Bu yazımızda, votkalı bira olarak bilinen Kırmızı Tuborg fiyatı ve bu çekici içeceğin özellikleri hakkında detaylı bilgi sunacağız. İster evde arkadaşlarınızla keyif yapmak, ister dışarıda bir mekanda eğlenmek için tercih ettiğiniz kırmızı tuborg fiyatına dair merak ettiğiniz her şeyi burada bulacaksınız.

Kırmızı Tuborg’un Özellikleri

Kırmızı Tuborg, Danimarka kökenli olan ve dünyanın dört bir yanında üretilen bir bira çeşididir. Kırmızı Tuborg, özellikle yüksek alkollü ve sert içimli biraları tercih edenler için idealdir. İçeriğindeki özel malt ve şerbetçiotu sayesinde, Kırmızı Tuborg sert ve ferahlatıcı bir tadın yanısıra kırmızı tuborg fiyat olarakta normal kutu biralardan bir tık daha pahalıdır. Tuborg Kırmızı serisi,%100 malt bir biradır.İçtikteen sonraki gün başağrısı bize kalırsa en negatif özelliğidir.Tabi buda kişiden kişiye değişir ancak;içenlerin çoğuda aynı yorumda bulunmaktadır. Artısıda daha ucuza daha çok sarhoş etmesi gibi görünebilir.

Alkol Oranı

Kırmızı Tuborg, yüzde 7.5 alkol oranına sahiptir. Bu nedenle, yüksek alkollü içecekler arasında yer alır. Alkol seviyesi sayesinde, Kırmızı Tuborg daha sert bir lezzet arayanlar için uygundur. Kırmızı tuborg fiyat olarak diğer kutu biralardan daha fazla olsada daha fazla alkol oranına sahip olduğu için en çok satılan biralardan biridir. Kırmızı tuborg sarhoş eder mi? sorusunun cevabı olarak %7.5 alkol oranına sahip olduğundan dolayı çok daha erken sarhoş eder.

Kırmızı Tuborg Fiyatı

Kırmızı Tuborg fiyatı 2024, ülke ve şehre göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca, alacağınız ürünün boyutu ve satın alınan mekan da fiyata etki eder. Kırmızı Tuborg fiyatları genellikle market, bakkal, büfe ve restoranlar gibi yerlerde farklılık gösterebilir. Kırmızı tuborg fiyatı, efes extra ile hemen hemen aynı fiyattadır.

Market Fiyatları

Marketlerde ve tekel bayilerde satılan Kırmızı Tuborg fiyatı farklılık gösterir. Kırmızı tuborg fiyatları, ürün boyutuna bağlı olarak 47 TL arasında değişebilir.

“Kırmızı Tuborg Fiyatı 2024 Güncel” üzerine bir yorum

  1. Bıraktık artık kırmızı tubork içmeyi allolü bıraktık bu ne ya 75 tl bir kutu yok artık ürettiğiniz gibi siz için biz bıraktık tamamen alkolu twşekkürler son zamlardan dolayı bırakmamızı sagladınız size afiyet olsun

    Yanıtla
Yorum yapın