Wyborowa Votka – Wyborowa Votka Fiyatı 2024

Bu yazımızda sizlere en çok merak edilen Wyborowa votka, Wyborowa votka kapağı nasıldır? Wyborowa votka fiyatı, fiyatları 2024güncel fiyatları olarak tüm konu başlıklarını inceledik. Haydi şimdi hep birlikte gözatalım.

wyborowa votka

Wyborowa Votka Fiyatları 2024 (Güncel)

Wyborowa Votka Fiyatları 2024 yılında, en çok aranan ve merak edilen konular arasındadır. Wyborowa Votka Fiyatı listesi sizler için derlenmiştir. Wyborowa Votka fiyatları na zam geldikçe Wyborowa Votka Fiyatları güncel olarak sürekli yeniden güncellenecektir.

Wyborowa Votka FiyatlarıEski FiyatYeni Fiyat
35 lik Wyborowa Votka215 TL250 TL
50 lik Wyborowa Votka280 TL310 TL
70lik Wyborowa Votka380 TL435 TL
100 lik Wyborowa Votka520 TL590 TL
Wyborowa votka

Wyborowa, tarihi 1823 yılına uzanır. Wyborowa , ilk başta yerel olarak üretilmiş olsada 19yy. başlarında artık uluslararası olarak oldukça popüler hale gelmiştir. 1927 yılında Wyborowa ismi verilerek dünya çapında tescillenmiştir.

Güncel Votka Fiyatlarıİçin Tıklayınız!!

Wyborowa, ilk büyük başarısını, 1.yy ortalarında dünya çapında 1 milyon adet satarakgöstermiştir. Ayrıca Wyborowa, eşsiz şişe tasarımlarıyla oldukça bilindik ve farklı görünüme sahiptir.

1991 yılına girildiğnde, dünya pazarından daha fazla pay almak isteyen firma, yeni marka ve ürünler geliştirerek çeşitliliği arttırmıştır. Bu ürünlerin en göze çarpanı 1. sınıf votka segmentine girmeyi hedefleyen Wyborowa Exquisite’dir.

Wyborowa, köken olarak Polonya’ya ait bir votka markasıdır. Wyborowa, dünyada çok sevilen ve tutulan oldukça fazla tutulan bir markadır ve ”seçkin” anlamı taşır. Wyborowa, 29 uluslararası yarışmaya sunulmuştur. Ayrıca 2012 yılında Wyborowa, uluslararası üstün kalite ödülü almış ve adının anlamınıda yansıtmıştır. Wyborowa, 35’lik, 50’lik, 70’lik, 100’lük olarak satılır ve yumuşak içimi, kalitesi ve yoğun tahıl aroması ile bilinir.

Wyborowa Votka Nasıl Üretilir?

Wyborowa, öncelikle tahıllarla üretilen bir votka markasıdır. Tahıllarla fermante edilir. Fermantasyon süresinde şeker, maya tarafından alkole ve Co2 ye dönüşür. Daha sonra Wyborowa, damıtma sürecinden geçer. Damıtma evlerinde damıtılan votkanın safsızlığı korunurken, alkol içeriğide artar.

Wyborowa nın damıtma süreci bittikten sonra, aktif karbon filtreler kullanılarak, filtreleme işleminden geçer. Filtreleme işlemi votkanın tadını, yumuşaklığını etkiler.

Wyborowa Votka Kapağı Nasıldır?

Wyborowa votka kapağı, tasarım olarak metalik bir görünüme sahip olup, gümüş veya altın renginde ve kapağında logosu bulunur. Wyborowa votka kapağı, genelde emniyet ventilli yani bilya kapaklıdır.

Wyborowa Votka Alkol Oranı Nedir?

Wyborowa Votka alkol oranı %40 dır.

YouTube video

Yorum yapın