Big Peat 10 Mizunara Viski

Big Peat 10 Mizunara viski, Big Peat 10 Mizunara viski fiyatları 2024 yılında en çok merak edilen konular arasında yeralır. Kendinizi farklı hisstmek istiyorsanız bu viski tam size göre!

Big Peat 10 Mizunara, tam anlamıyla içilmesi gereken eşsiz lezzetlerdendir. Bu benzersiz viski, özgüllüğünü ve olağanüstü bağlamını kaybetmeden, yüksek düzeyde ayrıntılı ve insanı içine çeken bir şekilde sunmayı başarıyor.

YouTube video

Bu muhteşem viski, eşsiz Mizunara meşe fıçılarında olgunlaştırılmıştır. Mizunara meşesi, Japonya’ya özgü olan ve nadir bulunan bir ağaç türüdür. Bu harika viskiyi içerkenki ilk etkisi bile sizi büyüler. Yoğun duman aroması, tatlı baharatlar ve şekerleme notaları, burnunuza muhteşem bir koku iletiyor.

İlk yudumda Big Peat 10 Mizunara, damakta adeta bir patlama etkisi yaratır. Yoğun turba notası, vanilya, bal ve kuru meyvelerle zenginleştirilmiştir. Bu karmaşıklık, viskinin karakterini derinleştirir ve her tattığınızda yeni bir keşif yapmanızı sağlar.

Bu viskiyi özel kılan, onunla yaşanan deneyimdir. İçtiğinizde, bir an için Japonya’nın mistik ormanlarında dolaşıyormuş gibi hissedersiniz. Bu viski, size belirgin bir duygu veren ve sizi tamamen etkisi altına alan bir keyif sunar.

Viskiler arasında Big Peat 10 Mizunara viski, aromaların patlamasını yaşatan bir başyapıttır. Yoğunluk, özgünlük ve bağlam, her damak zevkini tatmin edecek şekilde mükemmel bir dengeyle sunulur. Kendinizi bu olağanüstü viskinin büyülü dünyasına bırakın ve unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkın.

Big Peat 10 Mizunara Viski

Big Peat 10 Mizunara Viski Alkol Oranı

Big Peat 10 Mizunara Viski Alkol Oranı 48.0 % Vol‘dir. Ancak içimi ve verdiği tad gerçekten oldukça muhteşemdir. Türkiyede satışı çokolmasada viski severlerden kesinlikle tam not alacaktır.

Big Peat 10 Mizunara Tadı Nasıl?

Bu viski burunda ilk olarak, tatlı turba, narenciye, is ve çiçeksi bir kokuolarak hissedilirken. Big Peat 10 mizunara tadı hafif acımsı ve daha çok çiçek ve narenciye aroması sunarken final notalarıda baharat ve adaçayı olarak damağımızı süsler.

Big Peat 10 Mizunara Viski Fiyatları 2024

Big Peat 10 Mizunara Viski Fiyatları Türkiye’de oldukça farklılık gösterir. Sanırım satanlarda genelde free shoplardan alanlar diye düşünüyorum. Big Peat 10 Mizunara Viski Fiyatları yurtdışında 199 Euro gibi bir fiyata sahiptir.

Big Peat 10 Mizunara Özellikleri

KategoriHarmanlanmış Malt
ŞişeleyiciDouglas Laing
Belirtilen Yaş10 yaşında
Fıçı TipiMizunara Meşe Kaplama
Alkol Oranı48.0 % Vol
Yorum yapın