Aberlour Viski Fiyatları 2024

Viski fiyatlarına ocak ayında gelen zamlardan sonra tüm viski severler Aberlour Viski fiyatı 2024 kaç para? Aberlour güncel viski fiyatı ne kadar? gibi soruları şimdiden sormaya başladı.Peki aberlour viski fiyatları 2024 yılında ne kadar oldu?

Aberlour Viski FiyatlarıFiyatı
Aberlour 12 Yıllık 70’lik Viski1,150,00 TL
Aberlour 16 Yıllık 70’lik Viski2,400,00 TL
Aberlour 14 Yıllık 70’lik Viski1,600,00 TL
Aberlour 18 Yıllık 50’lik Viski2,850,00 TL
Aberlour A’Bunadh 70’lik Viski2,600,00 TL
Aberlour Viski Fiyatları

Aberlour Viski Fiyatı Güncel

Aberlour viski fiyatları ne kadar, alkol oranları nasıl, imalatları neler gibi sorular birçok kişi tarafından merak edilen konulardır. Zira viski üretim süreci standart şekilde ilerlese de her marka farklı şekillerde imalat yapar. Ayrıca aberlour viski fiyatları da değişkenlik gösterebilmektedir.Aberlour viski fiyatını,viski sevenler özellikle aberlour viski sevenler şimdiden araştırmaya başladılar.İşte aberlour viski fiyatları;

Aberlour Viski Nedir?

Aberlour’un sahibi Pernod Ricard olup 1879 yılında kurulmuştur. Kurucusu ise James Fleming’dir. Aberlour viski şişelere, kaçlık olduğuna göre ve senelere göre farklılık arz eder. Eğer bu gibi konularda sorularınız bulunuyorsa yazımızı inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Aberlour Viski Türleri

Aberlour viski türleri kendi içinde oldukça geniştir. Genel anlamda markanın şu gibi çeşitleri yer almaktadır:

  1. Aberlour Casg Annamh
  2. Aberlour 16 Double Cask
  3. Aberlour 12 Double Cask
  4. Aberlour A’Bunadh Batch No.54

Bunların dışında Aberlour viski markasının farklı imalatları da vardır. Ayrıca şişeler 50 lik, 70 lik gibi farklılık arz etmektedir. Aberlour Viski fiyatları tümünde farklılık gösterir.Aberlour viski fiyatı nı kaçlık olduğu ve kaç yıllık olduğu belirliyor.

Yıllanmış Aberlour Viski Ne Demek

Yıllanmış Aberlour viski, ürünün meşe fıçılarda ne kadar beklediğini anlatmaktadır. Örnek ile belirtmek gerekirse 12 yıllık bir viskinin anlamı, fıçıda 12 sene beklendiği ve bundan sonra şişelendiğidir.

Dolayısıyla satın alındıktan sonra şişede ne kadar beklerse beklesin süreye bir etkisi olmaz. 12 senelik bir şişeyi evde 8 sene bekletseniz de 12 yıllık olacaktır.

Aberlour Viski Alkol Oranları Ne Kadar?

Her markanın imal ettiği viskilerde alkol oranları farklılık arz edebilir. Bu nedenle bir marka ilk kez incelenirken alkol oranlarının ne kadar olduğu birçok kişi tarafından merakla sorulur. Aberlour viski alkol oranları yüzde 40’tır.

Aberlour Viski Fiyatları Ne Kadar?

Viski fiyatları firmadan firmaya göre farklılık arz eder. Bu nedenle insanlar bunu sık sık sorarak bilgi almak ister. Aberlour viski ne kadar diyorsanız, yukarıda bulunan tabloyu değerlendirebilirsiniz.

Aberlour viski üzerine fikir sahibi olmak istiyorsanız tüm bunları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.Aberlour viski listemiz,marketlere göre değişiklik göstermektedir.

YouTube video
Aberlour Viski Fiyatı

Bizi Takip Edin..

Yorum yapın